Aldarisův blog s tématikou (nejen) Silent Hillu, ale i mých vlastních literáních pokusů a úvah.

Tupost některých lidí

7. března 2013 v 11:21 | Aldaris |  Toluca prison Psychiatric cell
11.10.2011
Můj názor na inteligenci některých lidí na diskusích pod články na Novinkách.
Nemohu si pomoci, ale někdy když čtu příspěvky čtenářů pod články na Novinkách, připadám si, jako bych byl vyšetřujícím lékařem v Brookhaven hospital. To co tam občas z lidí padá nevím zda mám považovat za provokaci, nebo projev těžkého dementního postižení. Dnes mě pod článkem o soudu válečného zločince generála Mladiče, dostal tento názor:

Dagmar Wendlová, Unhošť

Úterý, 11.října 2011, 08:57:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |-11
To:Naiman

Jo, a ještě dodám - pan Mladič osobně jistě stovky civilistů nepovraždil. Podle Vás je asi lepší nechat Kosovo, které je odvěků srbské té albánské lůze. A spousta Srbů odtamtud musela odejít, protože si díky "pomoci" mezinárodních sil nebyli před albánci jisti životem. Máte to nějak pomotané, pane Naimane

Ta první věta skutečně stojí za to. On je osobně nepovraždil. Podle logiky této paní, on vlastně za nic nemůže, on přece pouze vydal rozkaz. Za to že si civilisté nechali prohnat kulku hlavou a tím zemřeli, si vlastně mohou sami. A přece ty bonbony, které rozdal dětem před popravou, si také brát nemuseli, on je přece národní hrdina, dal dětem bonbony, on jim neublížil, jen řekl vojákům: zabte je. Takže podle této teorie, by se také mohl Adolfu Hitlerovi odpustit holokaust. On osobně to množství Židů nepovraždil, on také jen vydal rozkaz k vyřešení židovské otázky, to že je otrávil cyklon B, není jeho chyba. Stalin také nemůže za to, že statisíce lidí zemřelo v gulazích, on je osobně nepovraždil, zmrzli tam a pomřeli hlady sami.
Generál Mladič také nechal zablokovat odchody ze Sarajeva a pak nařídil dělostřeleckou palbu na město. A opět ty lidi osobně nepovraždil. Zabily je ty dělostřelecké granáty, které vypálili jeho vojáci na jeho rozkaz. A když ji další diskutující usadil, nevěděla kudy kam a začala do toho plést Bushe a Mašíny. Zkrátka začala plést jablka s hruškama.

Dagmar Wendlová, Unhošť

Úterý, 11.října 2011, 07:52:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |-24
Nechte ho v klidu dožít doma, uprostřed rodiny. Tohle je nehumánní týrání!!!!! Dneska musím souhlasit s Urbanem, soudit by měli blba Bushe.


Dagmar Wendlová, Unhošť

Úterý, 11.října 2011, 08:51:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |-13
Ivo Naiman, Brno
Úterý, 11.října 2011, 08:35:52 | Souhlasím | Nesouhlasím | Nahlásit | 2

Dagmar Wendlová, Unhošť řekl(a):
"Nechte ho v klidu dožít doma, uprostřed rodiny. Tohle je nehumánní týrání!!!!!"
Jasně, to že povraždil stovky civilistů při etnických čistkách je podle vás v pořádku , ale že je vyšetřován i jako nemocný v Haagu (a má kvalitní lékařskou péči) je podle vás nehumánní týrání.

Některé lidi fakt nechápu.To, že nechápete, je Váš problém. Sebelepší péče v nemocnici nemůže nahradit přítomnost blízkých. Ratko Mladič je národní hrdina, a jako takový nemá v Haagu co dělat. Já zase nechápu ty, co oslavují třeba vrahy Mašíny.....

Nejsem žádný amerikofil, ale myslím, že srovnávat George Bushe (navíc ani nenapsala kterého, možná jí ušlo, že na prezidentském postu byli dva), s Ratko Mladičem, je snad i urážka. Totéž i s Mašíny, to co provedli mi také nepřipadá jako hrdinství, ale na Mladiče to nemá. A navíc z něho dělat národního hrdinu. Připomíná mi to fanatické náboženské zaslepence, je určité procento lidí, kteří si myslí, že inkvizice byla naprosto opodstatněná a tvrdě se jí zastávají. Naštěstí je takovýchto pomatenců málo. V případě paní Dagmar Wendlové, pokud to není jen její ,,vtipná" provokace, může pomoci jen každodenní silná dávka utišujících léků v kombinaci s Neurolem a intenzivní psychiatrická rehabilitace, možná že pak ta malá jiskřička rozumu, kterou v té hlavě určitě někde hluboce skomírající má, se rozhoří. Budu v koutku své škodolibé duše doufat, že třeba jednou narazí na tento můj článek a donutí ji, se nad sebou zamyslet. Spíše ale na mě začne vrhat hromy blesky, to já na svou obhajobu řeknu, že já osobně ji nenapadám, že to jsou jen ta písmenka které čte a tudíž za to nemohu, že takto na ni působí. Tento způsob obhajoby možná zabere, protože bude vyhovovat její zvrácené ,,logice". Stejně jako v případě generála ,,lidumila" Mladiče.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama